Jak zorganizować pożegnanie bliskiej osoby?

by Marta

Pożegnanie bliskiej osoby zawsze jest trudne. Zawsze przychodzi ono zbyt wcześnie i jest trudne dla osób, które muszą się nim zająć. Z tego powodu warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy z taktem i dobrym smakiem pomogą w przygotowaniu ostatniego pożegnania bliskiej osoby.

Zakład pogrzebowy Warszawa

W trudnym czasie straty bliskiej osoby, Warszawski Zakład Pogrzebowy Jakubisiak jest blisko, aby zapewnić Ci wsparcie w tak ciężkim momencie oraz profesjonalne usługi pogrzebowe. Ich głównym celem jest przygotowanie godnego pożegnania, które szanuje pamięć żegnanego i równocześnie jak najmniej obciąża osoby opłakujące jego stratę. Tutaj ważny jest takt i doskonałe wyczucie, które pozwala na przygotowanie odpowiednich i wzruszających ceremonii upamiętniających zmarłych z podkreśleniem najcenniejszych aspektów ich doczesnego życia. Zlecenie zadań związanych z przygotowaniem pogrzebu wyspecjalizowanej firmie pomoże Ci skupić się na przeżywaniu swojej żałoby i wspominaniu pięknych chwil, a nie na zajmowaniu się żmudnymi formalnościami i kwestiami technicznymi, które wymagają rozwiązania. W tak trudnym czasie samodzielne zajęcie się nimi jest zwykle bardzo kłopotliwe.

Doświadczenie

Przez ponad 20 lat działalności w branży, Zakład Pogrzebowy Jakubisiak zdobył cenne doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych. Te lata pozwoliły nam zbudować zespół wrażliwy na potrzeby rodzin, który równocześnie doskonale wie, jak przygotować uroczyste pożegnanie.

Usługi pogrzebowa Warszawa Ochota

Nasze usługi pogrzebowe na Ochocie obejmują pełen zakres działań związanych z przygotowaniem uroczystości pogrzebowych, w tym:

– Zorganizowanie transportu zmarłego – jest to usługa świadczona 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu zawsze jesteśmy dla Ciebie dostępni, kiedy tego potrzebujesz.
– Przygotowanie trumny i odzieży pogrzebowej.
– Sporządzenie dokumentacji niezbędnej do pogrzebu.
– Wybór cmentarza i miejsca pochówku.
– Zaplanowanie ceremonii religijnej lub świeckiej.
W naszej ofercie są także usługi dodatkowego, które mogą wzbogacić pożegnanie i sprawić, że będzie ono dopasowane do oczekiwań żałobników. Wśród tych usług należy wymienić:
– Wypożyczanie samochodów pogrzebowych.
– Tworzenie nekrologów i kondolencji.
– Przygotowanie elementów dekoracyjnych, takich jak kwiaty i wieńce.
– Pomoc w formalnościach – m.in. w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Dzięki temu bliscy zmarłego nie muszą w tak trudnym dla siebie czasie zajmować się wypełnianiem dokumentów i formalnościami prawno-administracyjnymi.

Organizacja uroczystości pogrzebowych w Warszawie

Organizujemy uroczystości pogrzebowe, które są dopasowane do życzeń rodziny. Mogą to być tradycyjne ceremonie lub też pożegnania przygotowywane indywidualne zgodnie z zaleceniami najbliższych zmarłego. Dzięki empatii i bogatemu doświadczeniu możemy pomóc w przygotowaniach do mszy pogrzebowej lub świeckiej ceremonii. Możemy także zająć się transportem ciała oraz trumny tak, byś na żadnym etapie ceremonii nie musiał myśleć o kwestiach technicznych związanych z jej przeprowadzeniem.

You may also like

Leave a Comment