Magazyny, transport, usługi celne

by Marta

Każdy przedsiębiorca działający w branży logistycznej i transportowej doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że połową sukcesu jest znalezienie odpowiednich partnerów biznesowych, którzy pomogą w zakresie realizacji poszczególnych zadań. Nie da się ukryć, że jedną z częściej polecanych firm jest Agroland-Cargo.

Agroland-Cargo – podstawowe informacje

Firma powołana do życia została na początku lat 90 XX wieku, czyli krótko po transformacji ustrojowej. Przez kolejne lata poszerzała ona swoją ofertę, stając się stopniowo jednym z liderów branży spedycji międzynarodowej.
Klienci Agroland-Cargo mogą liczyć przede wszystkim na pomoc w zakresie transportu drogowego, kolejowego i morskiego. Agroland-Cargo dostarcza kompleksową usługę przewozu towarów, a stanowiące jej własność magazyny czasowego składowania i skład celny sprawiają, że zleceniodawcy nie muszą posiłkować się wynajmowaniem innych firm do obsługi ładunku.

Jakie usługi oferuje firma Agroland-Cargo?

Podstawą oferty firmy Agroland-Cargo jest oczywiście zapewnienie możliwości transportu towarów drogą kolejową, morską i lądową. Dzięki temu każdy przedsiębiorca będzie mógł dobrać odpowiednie dla siebie i charakterystyki prowadzonej przez siebie działalności rozwiązania logistyczne.

Wiedzieć jednak trzeba, że na tym możliwości tej firmy się nie kończą. Każdy gracz w branży logistycznej wie, jak ważny jest magazyn czasowego składowania. Międzynarodowy transport drogowy lub morski wymagają niekiedy spełnienia szeregu przeciągających się formalności. W takich wypadkach magazyny tego rodzaju stanowią podstawę właściwego zabezpieczenia i przechowywania ładunku do czasu, gdy będzie on mógł wyruszyć w dalszą podróż. Szukanie na własną rękę i wynajmowanie w ostatniej chwili takich magazynów z całą pewnością nie przyczyni się do powiększenia zysków z danego zlecenia. Agroland-Cargo zapewnia całościową realizację zleconego transportu, włącznie z jego magazynowaniem. Uzupełnieniem oferty jest oczywiście pełna obsługa celna, dzięki czemu załatwienie wszelkich formalności staje się nie tylko szybsze, lecz przede wszystkim łatwiejsze i mniej kłopotliwe.
Na sam koniec wspomnieć jeszcze trzeba o usługach ubezpieczeniowych. Każdy, nawet najlepiej zaplanowany i zabezpieczony transport, może ulec uszkodzeniu i nieprzewidzianym wypadkom. Lepiej więc dmuchać na zimne i zawsze ubezpieczać ładunek w razie nieprzewidzianych sytuacji. Również i w tym wypadku możemy liczyć na Agroland-Cargo.

Dlaczego warto korzystać z usług firmy Agroland-Cargo?

Nie da się ukryć, że firm takich jak Agroland-Cargo jest na rynku naprawdę wiele. Z jakiego zatem powodu warto skorzystać właśnie z jej usług?
Przede wszystkim wspomnieć trzeba o tym, że przedsiębiorstwo to obsługuje międzynarodowy transport od ponad 30 lat, dzięki czemu zdobyło przez ten czas ogromne doświadczenie. Pozwoliło ono tak skonstruować ofertę, aby klienci mogli uzyskać kompleksową pomoc w niemal każdej sytuacji. Wszystko to sprawia, że transport realizowany jest gładko i bez żadnych większych problemów.

You may also like

Leave a Comment