Czy dobre ubezpieczenie może być tanie? Sprawdź, jak znaleźć najlepszą ofertę!

by Marta

Obecnie ubezpieczenie OC możesz wykupić u wielu różnych firm, których cenniki w mniejszym lub większym stopniu różnią się od siebie. Przez to, że zakres takiej polisy jest ustalony ustawowo, nie ma sensu przepłacać, a znacznie rozsądniejszą opcją jest wybranie najtańszej oferty. Przekonaj się, jak można przestać przepłacać na ubezpieczeniu OC.

Jak znaleźć opłacalne ubezpieczenie OC?

Znajdź porównywarkę OC

Jeśli interesuje Cię jedynie znalezienie korzystnego ubezpieczenia OC, to kieruj się przede wszystkim ceną. Rozumiemy, że towarzystw ubezpieczeniowych jest obecnie tak dużo, że szkoda czasu i energii, aby zapoznawać się z każdą ofertą czy też dzwonić do przedstawicieli tych firm. Lepszym rozwiązaniem jest porównywarka. Wybierz taką, która poda Ci od razu informacje na temat tego, ile kosztuje wykupienie polisy w pierwszym i w kolejnych latach. Dowiedz się także, czy firma oferuje jakieś inne dodatkowe korzyści, np. ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków itp.

Voleto to nowa porównywarka ubezpieczeń OC, więc jeśli chcesz znaleźć opłacalne ubezpieczenie, to koniecznie powinieneś właśnie tutaj rozpocząć swoje poszukiwania.

Porównaj oferty

Kiedy znajdziesz najtańsze ubezpieczenie OC, zastanów się jeszcze na moment, czy chcesz wykupić jeszcze jakąś polisę. Być może interesuje Cię też ubezpieczenie AC, a może NNW. Dziś wiele towarzystw ubezpieczeniowych gwarantuje korzystne i niskie ceny, kiedy wykupisz kilka rodzajów ubezpieczeń w jednej firmie. Tworzą też specjalne pakiety, które zapewniają sporą oszczędność finansową i co najważniejsze – komfort psychiczny oraz pewność, że w razie wypadku czy zniszczenia samochodu, możesz liczyć na ich pomoc.

Porozmawiaj z agentem ubezpieczeń

Jeśli masz sporo wolnego czasu i zależy Ci na zyskaniu niższej ceny za ubezpieczenie OC, to masz jeszcze jedną ciekawą opcję do wyboru. Jaką? Przede wszystkim możesz znaleźć w Internecie numery telefonu do firm ubezpieczeniowych i osobiście wynegocjować cenę. Nie każdy potrafi podołać takiemu zadaniu, ale dzięki odrobinie cierpliwości możesz oszczędzić nawet znaczącą sumę. Wiele firm zatrudnia także osoby, które zajmują się utrzymaniem klienta, więc jeśli dotąd kupowałeś polisę w jednej firmie, a w innej widzisz, że jest ona tańsza, to powiedz o tym agentowi ubezpieczeń. Być może właśnie takie argumenty pozwolą Ci znacząco zaoszczędzić.

Zawsze pomagamy w tym, abyś przestał przepłacać na ubezpieczeniu OC i nie tylko.

You may also like

Leave a Comment