Zakupy bezpieczne i wygodne o każdej porze roku

by Marta

Galerie handlowe pozostają otwarte dla klientów. Dzięki ciągłemu przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa w sklepach wielkopowierzchniowych można robić w 100 procentach bezpieczne zakupy, które są także niezwykle komfortowe. Dowiedz się, jakie obostrzenia w galeriach handlowych nadal obowiązują i jakich zaleceń musisz przestrzegać, aby dbać o zdrowie swoje i innych.

Bezpieczeństwo i zdrowie na pierwszym miejscu

Centra handlowe obecnie pozostają otwarte w całości dla kupujących. Nie trzeba obawiać się, że ze względu na obostrzenia, odbijemy się od zamkniętych drzwi wybranych lokali usługowych oraz butików z ubraniami czy dodatkami. Było to niezwykle istotne dla przedsiębiorców z sektora handlowo-usługowego. Firmom zajmującym się sprzedażą usług i towarów zależało na tym, aby jak najszybciej rozpocząć działalność w normalnych warunkach. 

W celu umożliwienia sklepom działania w pełnym wymiarze i przyjmowania klientów w placówkach stacjonarnych konieczne jest przestrzeganie zasad, które zostały wyznaczone przez ministerstwo zdrowia oraz sanepid. Konieczne jest nie tylko przestrzeganie limitów osób w sklepach, ale także noszenie poprawnie założonych maseczek ochronnych, pamiętanie o utrzymywaniu dystansu od innych kupujących oraz od pracowników sklepu, a także dezynfekowanie rąk przed wejściem do sklepu lub butiku. Stosowanie się do tych zasad znacznie zwiększa bezpieczeństwo i sprawia, że zakupy są wygodne i przyjemne. 

Dbaj o siebie i o innych, aby sklepy pozostały otwarte

Z punktu widzenia przedsiębiorców z sektora handlowo usługowego, którzy na początku pandemii w 2020 roku założyli ZPPHiU (Związek Polskich Pracodawców Handlu i Usług), pozostawienie centrów handlowych otwartych jest niezwykle istotne. W wielu przypadkach zależy od tego przyszłość polskich firm zajmujących się sprzedażą produktów i usług. Przychody z punktów w centrach handlowych stanowią ogromną część ogólnych zysków przedsiębiorstw tego typu oraz gwarantują pracę tysiącom osób. Ograniczenia w handlu utrudniają normalne funkcjonowanie i sprawiają, że wiele miejsc pracy jest zagrożonych. 

Aby przyczynić się do utrzymania aktualnego stanu, warto przestrzegać zasad bezpieczeństwa w centrach handlowych i sklepach. Należy stosować się do zaleceń ze strony obsługi, aby zapewnić sobie komfortowe i bezpieczne zakupy, a firmom handlowo-usługowym możliwość normalnego funkcjonowania.

You may also like

Leave a Comment