Fotografia produktowa, packshoty.

by Marta

Chcesz żeby wzrosła sprzedaż sukienek w Twoim sklepie internetowym? Wybierz studio fotografii produktowej Fennel https://studiofennel.pl/

Fotografia produktowa

Studio Fennel skupia się na fotografii produktowej, a więc na szerokiej ofercie zdjęć. Od prostych packshotów po skomplikowane sesje zdjęciowe i zdjęcia do sklepów internetowych, które pozwalają jak najlepiej zaprezentować Twoje produkty. Studio fotografii produktowej Fennel zajmie się zdjęciami do Twojego sklepu, niezależnie czy mają to być zdjęcia kamizelek na kolorowym tle czy zdjęcia modelek na wyspie w kostiumach kąpielowych.

Liczba zakupów w internecie rośnie wraz z dobrą prezentacją artykułów. Studio fotografii produktowej Fennel nie tylko wyróżni, właściwie wyeksponuje wyróżniające cechy użytkowe lub estetyczne Twoich artykułów, ale również doradzi, jak je właściwie pokazać na stronie sklepu internetowego, tak, aby klient mógł zobaczyć zdjęcia we właściwej rozdzielczości, na kilku szczegółowych zdjęciach, i zapoznać się z detalami ubrań. Dobrze gdy potencjalna klientka będzie mogła przyjrzeć się produktowi z bliska i zobaczyć np. strukturę materiału czapki czy interesujące szczegóły torby niewidoczne na zdjęciu ogólnym.

Packshoty

Fotografia produktowa oferuje packshoty, które mają za zadanie jak najwierniej przedstawić produkt, a jednocześnie atrakcyjnie, i to przy użyciu najlepszej jakości sprzętu, tak, aby pokazać szczegóły, wyeksponować zalety produktu i odróżnić go od produktów konkurencji. Studio fotografii produktowej odpowiednio przygotuje produkty do zdjęć, następnie starannie je ułoży, wystylizuje i ustawi oświetlenie tak, by produkt wyglądał jak najlepiej. Studio fotografii produktowej wyretuszuje niedoskonałości, i pomoże zoptymalizować rozmiary zdjęć odzieży, by gotowe packshoty zawsze świetnie wyglądały w Twoim sklepie internetowym, w katalogu czy w reklamach.

Studio Fennel specjalizuje się w fotografii produktowej odzieży, posiada dowolne tła, wysokiej jakości sprzęt oraz manekiny typu duch, na których najlepiej zaprezentować fotografowaną odzież.

Zdjęcia odzieży

Zdjęcia odzieży to sesje zdjęciowe z modelami i modelkami, a także zbliżenia na istotne detale, jak marka produktu, tkanina, wykończenie ubrań, właściwości użytkowe produktu (ripstop, podpinka kurtki, podszewka spódnicy), mocne szwy, wyróżniające się kolory nici. Chcesz pokazać inny kolor guzików w sprzedawanych koszulach? Zamów zdjęcia odzieży w studiu fotografii produktowej Fennel.

Zdjęcia odzieży na modelach i modelkach pozwalają pokazać odzież w najbardziej naturalny sposób, doskonale widać na nich fason czy to, jak układa się materiał. Zdjęcia odzieży mogą być wykonane zarówno w studiu na dowolnym tle, jak i w plenerze. Studio fotografii Fennel pozwoli Tobie na wymarzoną sesję produktową, aranżowaną w otoczeniu różnych przedmiotów, na ciekawym tle, jak np. zdjęcie modela w sandałach męskich na tle morza i zachodzącego słońca.

Fotografia produktowa pozwala również wyciąć produkt z tła i umieścić go na dowolnej warstwie, żebyś mógł w szybki i łatwy sposób wstawić swoje dowolne tło, np. w celu stworzenia grafiki na swoją stronę www.

Sesje produktowe aranżowane to również zdjęcia pokazujące produkt w użyciu, np. modelkę w kilku różnych pozycjach w sukience w najmodniejszym fasonie i kolorze tego roku. Takie zdjęcia produktów doskonale sprawdzą się do promocji na Facebooku lub Instagramie, czy jako zdjęcia reklamowe.

Każda tkanina jest inna, inaczej się układa, ma inną gramaturę, połysk, splot, co stanowi wyzwanie by jak najlepiej przedstawić wygląd i kolor odzieży na zdjęciach.

Zdjęcia na niewidocznych manekinach to aktualnie jeden z najpowszechniejszych sposobów prezentacji odzieży. W tej technice można wykonać zdjęcia dowolnego elementu ubioru. Takie zdjęcia odzieży sprawdzą się zarówno w przypadku zimowych kurtek, spodni, jak i sportowych bluz, a nawet kolorowych skarpetek.

Dodatki i akcesoria również potrzebują odpowiednich zdjęć, są przecież elementami idealnie dopełniającymi stylizację lub przykuwającymi wzrok w minimalistycznym ubiorze np. do “małej czarnej”.

Odpowiednio dobrane dodatki mogą rozświetlić wygląd, odmłodzić, pokazać indywidualność, wydobyć charakter, zatuszować niedoskonałości czy podkreślić atuty sylwetki. Paski, torebki, buty, czapki, modne w tym sezonie chusty, czy szale potrzebują dobrych zdjęć, dlatego studio fotografii produktowej Fennel wykorzystuje różne techniki fotografowania, i doradzi klientowi najbardziej udaną sesję zdjęciową!

Do zdjęć odzieży dziecięcej, studio fotografii produktowej Fennel, proponuje zdjęcia typu flat lay, czyli zdjęcia odzieży ułożonej na płasko.

Social media kochają zdjęcia, dlatego studio fotografii produktowej Fennel oferuje zdjęcia lifestylowe do stylizacji Twoich produktów w social mediach!

You may also like

Leave a Comment